Hizmet sözleşmesi;

 
Bu Hizmet Şartları Sözleşmesi, "www.likyaciftligi.com" (Kaş Doğal Tarım Ltd. Şti.) ve müşterileri arasında yapılan ticari ilişkiye ait sipariş verme, sipariş gönderme, teslim alma, sipariş ücreti ödeme, iade, gizlilik, güvenlik ve buna benzer öğeleri düzenleyici bir sözleşme durumundadır.

Ürünlerin gönderilmesi;


Siparişiniz 7 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir sipariş için belirtilen teslimat adresine uzaklığına bağlı olarak sitemizde açıklanan süre içinde müşterilerimizin veya onun gösterdiği adresteki kişi ya da kuruluşa teslim edilir. Teslimatlar yalnızca sitemiz tarafından belirlenen kargo şirketleri veya dağıtım ağımız vasıtası ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilecektir.

Sipariş edilen ürün, 3. Kişilere teslim edilecek olması halinde, teslim edilecek kişi ya da kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Müşterilerimiz sipariş paketini teslim alırken mutlaka kontrol etmeli hasarlı ve hatalı paketleri teslim almamalıdır. Bu nedenle siparişler teslim alınırken kargo görevlisinin önünde paket açılmalı ve onun önünde -eğer varsa- sorunlu ürünleri tespit edilmelidir. İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçirerek likyaciftligi.com bilgilendirilmelidir. Ayrıca , telefon , e-posta aracılığı ile paketin resmini ulaştırılabilir. Acil durumlarda ise 0 546 426 0 426 telefondan arayarak yahut whatsapp ve Line uygulamalrından fotoğraf göndermek suretiyle hasar bildirilebilir.

Müşterilerimiz internet sayfasında istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeyi beyan, kabul ve taahhüt eder. "www.likyaciftligi.com" dan satışlar 18 yaşın üzerindeki ve Türkiye' de ikamet eden müşterilerle gerçekleştirilir.

Kaş Doğal Tarım Ltd.Şti. zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, artırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. Satışı yapılan tüm ürünlerde tebliğe uygun K.D.V uygulanır.

www.likyaciftligi.com , Kaş Doğal Tarım Ltd.Şti.'ye aittir. Site içerisinde adı geçen ürün ve şirket isimleri, kendi sahiplerinin ticari markaları ve ticari adları olabilir. Kaş Doğal Tarım Ltd.Şti. sahibi bulunduğu "www.likyaciftligi.com" internet adresi ve sanal mağazasında önceden bildiride bulunmaksızın site içeriğini, ürün fiyatlarını ve buna benzer tüm site bilgi ve öğelerini değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemizi kullanan tüm ziyaretçi ve üyelerimiz; yukarıda açıklanan bilgi ve uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Havale ödemesi seçeneğiyle verilen siparişlerde, siparişin ücreti 3 gün içerisinde yapılmazsa sipariş otomatik olarak iptal edilecek ve 3 gün boyunca o müşteri için ayırtılmış ürün stoklara yeniden eklenerek satışa çıkarılacaktır. Bu durumdan ötürü siparişin iptal edilmesi ve stoğun bitmesi ile müşterinin o ürünü tekrar sipariş edememesi gibi durumlardan şirketimiz sorumlu değildir. Bu durumdan ötürü oluşacak tüm masraflar müşterilerimize ait olup, oluşabilecek tüm sorunlardan şirketimizin muaf olduğu müşteriler tarafından kabul edilir.

Hizmet Şartları Sözleşmesinden doğan her türlü ikili anlaşmazlıklarda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile sipariş veren/alıcının veya satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.Siparişin gerçekleşmesi durumunda müşterimiz sitemizde yer alan tüm sözleşmeleri ve kuralları kabul etmiş sayılır.

Daha fazla bilgi için; [email protected]