Kişisel Bilgilerin Saklanması;

 
Likyaciftligi.com (Kaş Doğal Tarım Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.), kullanıcılar tarafından üyelik esnasında elektronik ortamda kayıt edilen kişisel bilgileri, (isim-soyad,kimlik numarası, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta bilgileri gibi) Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilerle paylaşmayacak ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır. 

Likyacifltigi.com SADECE yasalar ve diğer hukuki düzenlemeler çerçevesinde Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen soruşturma veya kovuşturma kapsamında istenilen kullanıcılara ait kişisel bilgileri yetkili kurumlara açıklayabilir. Diğer hallerde likyaciftligi.com tüm kişisel bilgileri saklamayı ve gizli tutumayı taahhüt eder.

Herşey Güvenliğiniz için;


Sitemizden alışveriş anında ödeme yaparken, kullanıcı tarafından girilen bilgiler, 128 bit 'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Ayrıca Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca çevirimiçi olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı numarası , son kullanma tarihi ve kart şifresi gibi bilgiler www.likyaciftligi.com tarafından görülmez ve kaydedilmez).

SSL (Secure Sockets Layer) Nedir ?

 
Genel olarak SSL kısaltmasıyla karşımıza çıkan Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı), 1994 yılında geliştirilen bir iletişim protokolüdür. İnternet üzerinde SSL ile kredi kartı detayları ve benzeri hassas bilgilerin iki bilgisayar arasındaki iletişim sırasında şifrelenerek taşınmasını sağlamaktadır.

SSL'in Faydaları ve Özellikleri;

 
SSL'in günümüzde en yaygın kullanımı, web siteleri ile ziyaretçileri arasındaki iletişim sırasında üçüncü kişiler tarafından kullanıcı ismi, şifre, kredi kartı detayları gibi bilgilerin üçüncü kişiler tarafından görüntülenmesini engellemektir. 1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün Internet tarayıcılarının (Microsoft Explorer, Netscape Navigator, Mozilla Firefox, Opera, Safari, vb.) desteklediği bir standart haline gelmiş ve çok geniş uygulama alanları bulmuştur.

Daha fazla bilgi için; [email protected]